- Weather
- Sultanate of Oman
- Ad Dakhiliyah Governorate
- Al Ghuz̧ayfī
Current Weather Al Ghuz̧ayfī
Current weather for the city of Al Ghuz̧ayfī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
33°C
feels like 35°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 11 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 23°C |
| Average: | 33°C |
