- Weather
- Syrian Arab Republic
- Idlib Governorate
- Al Burnās
Current Weather Al Burnās
Current weather for the city of Al Burnās. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 32 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 74 % |
| cloud cover | 41 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 21°C |
