Current Weather Al Bū‘īd-e Do
Current weather for the city of Al Bū‘īd-e Do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
44°C
feels like 50°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 6 % |
| cloud cover | 22 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 24°C |
| Average: | 36°C |
