- Weather
- Kyrgyzstan
- Chüy
- Ak-Suu
Current Weather Ak-Suu
Current weather for the city of Ak-Suu. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 17°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 15°C |
