- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Ailly-sur-Somme
Current Weather Ailly-sur-Somme
Current weather for the city of Ailly-sur-Somme. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 8°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 27 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 53 % |
| cloud cover | 55 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 11°C |
