Current Weather Aḩmadābād-e Bālā
Current weather for the city of Aḩmadābād-e Bālā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
34°C
feels like 37°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 20 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 25°C |
| Average: | 34°C |
