- Weather
- United States of America
- Florida
- Aberdeen
Current Weather Aberdeen
Current weather for the city of Aberdeen. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rip Current
Valid to 1. 5. (20:00)
25°C
feels like 26°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 72 % |
| cloud cover | 30 % |
| dew point | 19°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 15°C |
| Average: | 24°C |
