Current Weather Āb-e Garm-e Bālā
Current weather for the city of Āb-e Garm-e Bālā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
34°C
feels like 37°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 11 % |
| cloud cover | 20 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 20°C |
| Average: | 31°C |
