Current Weather A Baña
Current weather for the city of A Baña. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 4°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1037 hPa |
| humidity | 70 % |
| cloud cover | 77 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 11°C |
