- Weather
- Montenegro
- Pljevlja
- Živkov Do
Current Weather Živkov Do
Current weather for the city of Živkov Do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
High Temperature
Valid from 26. 5. (00:00) to 27. 5. (00:00)
22°C
feels like 23°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 43 % |
| cloud cover | 62 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 14°C |
