- Weather
- Republic of Benin
- Zou Department
- Zakanmé
Current Weather Zakanmé
Current weather for the city of Zakanmé. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 27°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 92 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 24°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 23°C |
| Average: | 28°C |
