- Weather
- Russia
- Republic of Karelia
- Yukko-Guba
Current Weather Yukko-Guba
Current weather for the city of Yukko-Guba. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 62 % |
| cloud cover | 29 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 8°C |
