- Weather
- North Korea
- Hwanghae-bukto
- Yangmul-tong
Current Weather Yangmul-tong
Current weather for the city of Yangmul-tong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 40 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 15°C |
