- Weather
- North Korea
- Hwanghae-bukto
- Yangmul-tong
Current Weather Yangmul-tong
Current weather for the city of Yangmul-tong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 10°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 78 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 15°C |
