- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Wŏnha-ri
Current Weather Wŏnha-ri
Current weather for the city of Wŏnha-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 7°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 87 % |
| cloud cover | 2 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 15°C |
