- Weather
- United States of America
- New York
- Williamsville
Current Weather Williamsville
Current weather for the city of Williamsville. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Freeze
Valid from 12. 5. (00:00) to 12. 5. (09:00)
12°C
feels like 11°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 39 % |
| cloud cover | 42 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 14°C |
