- Weather
- United States of America
- Tennessee
- White House
Current Weather White House
Current weather for the city of White House. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 14°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 67 % |
| cloud cover | 80 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 18°C |
