- Weather
- United States of America
- Massachusetts
- West Newbury
Current Weather West Newbury
Current weather for the city of West Newbury. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid to 15. 5. (20:30)
11°C
feels like 9°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 13°C |
