- Weather
- United States of America
- Indiana
- Waynetown
Current Weather Waynetown
Current weather for the city of Waynetown. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 13°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 70 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 18°C |
