- Weather
- Poland
- Warmian-Masurian
- Wągsty
Current Weather Wągsty
Current weather for the city of Wągsty. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 2°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 80 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 6. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 5°C |
