Current Weather Vire-sur-Lot
Current weather for the city of Vire-sur-Lot. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
26°C
feels like 28°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 93 % |
| dew point | 18°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 18°C |
