- Weather
- Kingdom of Belgium
- Walloon Region
- Villers-la-Ville
Current Weather Villers-la-Ville
Current weather for the city of Villers-la-Ville. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 6°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 77 % |
| cloud cover | 89 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 13°C |
