- Weather
- Argentine Republic
- Santiago del Estero
- Villa Atamisqui
Current Weather Villa Atamisqui
Current weather for the city of Villa Atamisqui. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 11°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 59 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 19°C |
