Current Weather Venise-en-Québec
Current weather for the city of Venise-en-Québec. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Frost
Valid to 3. 5. (06:00)
6°C
feels like 3°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 79 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
