- Weather
- Russia
- Altay Kray
- Utkul’
Current Weather Utkul’
Current weather for the city of Utkul’. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 10°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 67 % |
| cloud cover | 27 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 14°C |
