- Weather
- Russia
- Altai Republic
- Ust'-Ulagan
Current Weather Ust'-Ulagan
Current weather for the city of Ust'-Ulagan. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-2°C
feels like -3°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1033 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 51 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -12°C |
| Average: | 4°C |
