- Weather
- Russia
- Arkhangelskaya oblast
- Ust'-Morzh
Current Weather Ust'-Morzh
Current weather for the city of Ust'-Morzh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 18°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 89 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 9°C |
