- Weather
- Switzerland
- Canton of Zurich
- Uster / Ober-Uster
Current Weather Uster / Ober-Uster
Current weather for the city of Uster / Ober-Uster. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 20°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 46 % |
| cloud cover | 61 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 10°C |
