- Weather
- Switzerland
- Canton of Zurich
- Uster / Ober-Uster
Current Weather Uster / Ober-Uster
Current weather for the city of Uster / Ober-Uster. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 14°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 79 % |
| cloud cover | 21 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 11°C |
