- Weather
- Russia
- Buryatiya Republic
- Ust’-Bryan’
Current Weather Ust’-Bryan’
Current weather for the city of Ust’-Bryan’. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
4°C
feels like 1°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 76 % |
| cloud cover | 38 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 7°C |
