- Weather
- Italy
- Trentino-Alto Adige
- Ultimo - Ulten
Current Weather Ultimo - Ulten
Current weather for the city of Ultimo - Ulten. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid from 12. 5. (08:00) to 12. 5. (17:00)
Thunderstorms
Valid to 12. 5. (00:00)
8°C
feels like 7°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 92 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 11°C |
