- Weather
- Germany
- North Rhine-Westphalia
- Übach-Palenberg
Current Weather Übach-Palenberg
Current weather for the city of Übach-Palenberg. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 4°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 72 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
