- Weather
- United States of America
- Massachusetts
- Turners Falls
Current Weather Turners Falls
Current weather for the city of Turners Falls. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid to 30. 3. (18:00)
19°C
feels like 18°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 28 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 60 % |
| cloud cover | 77 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 7°C |
