- Weather
- France
- Brittany Region
- Trélivan
Current Weather Trélivan
Current weather for the city of Trélivan. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 2. 5. (00:00) to 3. 5. (00:00)
15°C
feels like 16°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 28 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 12°C |
