- Weather
- France
- Brittany Region
- Treffléan
Current Weather Treffléan
Current weather for the city of Treffléan. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 2. 5. (00:00) to 3. 5. (00:00)
17°C
feels like 17°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 59 % |
| cloud cover | 93 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
