- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Bạc Liêu
- Trà Bang
Current Weather Trà Bang
Current weather for the city of Trà Bang. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
26°C
feels like 27°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 91 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 24°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 26°C |
| Average: | 28°C |
