- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Tonghŭng-ni
Current Weather Tonghŭng-ni
Current weather for the city of Tonghŭng-ni. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 52 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 17°C |
