- Weather
- Republic of Korea
- Chungcheongnam-do
- Tolta-ri
Current Weather Tolta-ri
Current weather for the city of Tolta-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
26°C
feels like 27°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 12°C |
| Average: | 19°C |
