- Weather
- Republic of Korea
- Gyeongsangnam-do
- Tŏksil-li
Current Weather Tŏksil-li
Current weather for the city of Tŏksil-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 15°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 19°C |
