- Weather
- Republic of Korea
- Daejeon
- Tŏgam-dong
Current Weather Tŏgam-dong
Current weather for the city of Tŏgam-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 21°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 59 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 20°C |
