- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Bắc Kạn
- Thôn Bảy
Current Weather Thôn Bảy
Current weather for the city of Thôn Bảy. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
34°C
feels like 37°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 85 % |
| dew point | 21°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 19°C |
| Average: | 27°C |
