- Weather
- Republic of Austria
- Styria
- Teufenbach
Current Weather Teufenbach
Current weather for the city of Teufenbach. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 11°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 89 % |
| cloud cover | 92 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 6.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 15°C |
