- Weather
- Sultanate of Oman
- Ad Dakhiliyah Governorate
- Ţawī Manşūr
Current Weather Ţawī Manşūr
Current weather for the city of Ţawī Manşūr. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
46°C
feels like 52°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 7 % |
| cloud cover | 43 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 28°C |
| Average: | 36°C |
