- Weather
- Russia
- Yamalo-Nenets Autonomous Okrug
- Tarko-Sale
Current Weather Tarko-Sale
Current weather for the city of Tarko-Sale. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-1°C
feels like -8°C
| wind | 19 mph |
|---|---|
| wind gusts | 27 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 84 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | -24°C |
| Average: | -4°C |
