- Weather
- North Korea
- Yanggang-do
- Taesil-li
Current Weather Taesil-li
Current weather for the city of Taesil-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
3°C
feels like 1°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -19°C |
| Average: | -1°C |
