Current Weather Tae-ri
Current weather for the city of Tae-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 17°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 96 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 20. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 19°C |
