- Weather
- North Korea
- Hwanghae-bukto
- Taehang-dong
Current Weather Taehang-dong
Current weather for the city of Taehang-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 24°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 43 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 18°C |
