- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Taedasa-do
Current Weather Taedasa-do
Current weather for the city of Taedasa-do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 9°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 40 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 10°C |
