- Weather
- Russia
- Bashkortostan Republic
- Sulekli-Kul’
Current Weather Sulekli-Kul’
Current weather for the city of Sulekli-Kul’. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 10°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 56 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 16°C |
