- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Sujil-li
Current Weather Sujil-li
Current weather for the city of Sujil-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 26°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 26 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 15°C |
